Reference

Home  >>  O webu  >>  Reference

Návštěvu kosmetického salonu mohu vřele doporučit. Příjemné prostředí, profesionální přístup za přijatelné ceny. Kosmetička je velice příjemná a sympatická paní. Vždy se ráda vracím.

Jana Brožová, 39 let

numbgirl@seznam.cz

 

Je mi 53 let a to je věk, kdy je nejen kosmetická péče pro dobrý pocit a sebevědomí velmi důležitá. Je to ale také věk, kdy dokážu zcela bez zaváhání rozlišit mezi vynikajícím, dobrým nebo méně dobrým kosmetickým ošetřením.
Věřinu odbornou péči v privátním prostředí jemně provoněného kosmetického salónku považuji za vynikající, profesionální, příjemnou a nepostradatelnou relaxaci pro moji pleť i pro duši. S dospělou dcerou se u Věry pravidelně střídáme už téměř pět roků. Výsledky pravidelné péče jsou viditelné i pro mé okolí. Věřinu kosmetiku vřele doporučuji.

Marie Hurníková

 

K pani Plavcové na kosmetiku docházím pravidelně již několik let. Pani Plavcova provádí kosmetické ošetřeni pomoci různých druhů kvalitních kosmetických přípravků v závislosti na typu pleti a daném ročním období. Líbí se mi její profesionální a vstřícný přístup i příjemně naladěna atmosféra v salonu, takže si při každé své návštěvě zároveň odpočinu. Služby salonu pani Plavcové mohu vřele doporučit.

Simona Sedlmajerová, 35 let

ssedlmajerova@seznam.cz

 

S kosmetickými službami Věry Plavcové jsem velice spokojena, vždy se těším do příjemného prostředí jejího salonu. Vždy je zde čisto a útulno. Služby jsou kvalitní a ceny velmi dobré. Velice dobře si zde odpočinu. A to, že dojíždím až z Prahy 9 jistě mluví za vše. Kosmetičku mi doporučila kamarádka již jsem zůstala.

zákaznice Kamila, 40 let

kamtrnkova@seznam.cz

 

Mám ráda svá téměř pravidelná setkání se svoji milou, profesionální kosmetičkou.Dobře jsem si ji vybrala již před několika lety. A má vylepšená pleť, dobrý pocit z příjemné péče, -díky,paní Věro- těším se zase příště. Dobře vím, že Vás moc potřebuji!

Jana Kelbelová, 70 let

jkelbel@seznam.cz

 

Doporučuji všem, milý přístup, příjemné prostředí, kvalitní kosmetické přípravky, šikovná kosmetička.

zákaznice Veselá, 45 let

natynka.ves@seznam.cz

 

V kosmetickém studiu Věrky Plavcové jsem velmi spokojena. Služby jsou prováděny s citem a kosmetické přípravky zde používané mi vyhovují. Je to pro mě každý měsíc skvělý relax. Doporučuji!!!

Jarka Vítovcová, 40 let
Posílám obrovskou pochvalu. Paní Věra je velmi milá a hlavně šikovná. Mám štěstí,že jsem našla právě Vás.

Díky Leona, 54 let

Leona.razimova@seznam.cz

 

Moc ráda chodím pravidelně každý měsíc se nechat ošetřit tělovým detoxikačním zábalem, svým rukou mezitím dopřeji parafin a obličeji kosmetickéošetření. V příjemném prostředí si skvěle odpočinu a na každou dalšínávštěvu se moc těším.
Alice Martanová 53 let
amartanova@gmail.com

 

Kosmetické služby paní Věry navštěvuji pravidelně jedenkrát do měsíce po dobu jednoho roku. Jedná se o celkové ošetření pleti, úprava a barvení obočí a řas, parafínové a detoxikační zábaly.
Po kosmetickém úkonu se cítím upravená, odpočatá a mám příjemný pocit.

Eva 52let

Sobiskova@gask.cz

 

Již dva roky pravidelně navštěvuji kosmetický salon Věry Plavcové. Profesionální přístup, příjemné prostředí, široká nabídka služeb. Ráda doporučím svým známým a přeji spoustu spokojených klientů.

Veronika Millerová, 40 let.

siller.veronika@seznam.cz

One Comment so far:

  1. marcela murgašová napsal:

    Kosmetika u paní Plavcové je balzám nejen pro duši.
    Velmi doporučuji. Marcela Murgašová